W dniu 16 lutego 2019 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbyła się siódma kolejka 2. Trąbkowskiej Ligi Futsalu pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka, Starosty Gdańskiego Stefana Skoniecznego i  Wójta Gminy Trąbki Wielkie Błażeja Konkola.
Rozegrano następujące mecze:

Macarena – MD Team 3 : 7

Więcej…

W dniu 9 lutego 2019 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbyła się szósta kolejka 2. Trąbkowskiej Ligi Futsalu pod patronatem Wójta Gminy Trąbki Wielkie Błażeja Konkola.
Rozegrano następujące mecze:

MACARENA  - VENDETTA RAD-TRANS Pszczółki 4 : 4 (0 : 3)
Pierwszą połowę wygrała Vendetta Rad-Trans 3 : 0, a drugą Macarena 4 : 1 i mecz zakończył się remisem. Po tym remisie Vendetta Rad-Trans spadła z drugiego na czwarte miejsce w tabeli. Dwie bramki w tym meczu, obie z rzutów karnych przedłużonych, zdobył Tomasz Ciecholewski

Więcej…

W dniu 2 lutego 2019 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbyła się piąta kolejka 2. Trąbkowskiej Ligi Futsalu pod patronatem Wójta Gminy Trąbki Wielkie Błażeja Konkola.
Rozegrano pięć meczów (jeden zaległy z 3. kolejki):

Art Park – Maj Projekt 1 : 1 (1 : 0)
Mecz z najmniejszą ilością zdobytych bramek i z pierwszą czerwoną kartką. Maj Projekt po dwóch zwycięstwach uzyskał drugi remis.

MD Team – Gedania Old Boys 7 : 3 (2 : 1)

Więcej…

W dniu 26 stycznia 2019 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbyła się czwarta kolejka 2. Trąbkowskiej Ligi Futsalu pod patronatem Wójta Gminy Trąbki Wielkie Błażeja Konkola.
Rozegrane zostały cztery mecze:
Vendetta Team – Art Park 1 : 3 (0 : 0)
Pierwsza strata punktów Vendetty Team. Głównie za sprawą Sebastiana Bary, który był najlepszym zawodnikiem nie tylko meczu, ale i całej kolejki.
Pokolenia Czarnych – Macarena 6 : 4 (2 : 1)
Wygrana w tym meczu pozwoliła drużynie Pokolenia Czarnych

Więcej…

W dniu 20 stycznia 2019 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbyła się trzecia kolejka 2. Trąbkowskiej Ligi Futsalu pod patronatem Wójta Gminy Trąbki Wielkie Błażeja Konkola. Rozegrane zostały trzy mecze. Mecz Art Park – Zmarnowane Talenty został przełożony na inny termin.
W pierwszym meczu Vendetta Team pokonała MD Team 5 : 0. Wynik ten jednak nie odzwierciedla tego co się działo na boisku. Piłkarze MD Team także mieli sporo okazji do zdobycia gola, ale zabrakło im skuteczności. Po tym meczu Vendetta Team jest jedną z dwóch drużyn, które nie straciły jeszcze punktu. Ma także bardzo dobry bilans bramkowy 7 : 1.

Więcej…

W dniu 12 stycznia 2019 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbyła się druga kolejka 2. Trąbkowskiej Ligi Futsalu pod patronatem Wójta Gminy Trąbki Wielkie Błażeja Konkola.
W pierwszym meczu po raz pierwszy w Lidze zaprezentowała się drużyna Vendetta Team, która zmierzyła się z Gedanią Old Boys. Do przerwy przegrywała 0 : 1, ale w drugiej połowie strzeliła dwie bramki i zapewniła obie wygraną.

Drugi mecz, w którym zagrały drużyny: Art Park i Macarena, był bardzo emocjonujący i pełen walki. Art Park prowadził w 29 minucie już 4 : 1

Więcej…

W dniu 5 stycznia 2019 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich ruszyła 2. Trąbkowska Ligi Futsalu pod patronatem Wójta Gminy Trąbki Wielkie Błażeja Konkola.
W pierwszym meczu wystąpili piłkarze drużyn: Maj Projekt i Pokolenia Czarnych. Faworytem była ta pierwsza i już w 3. minucie objęła prowadzenie. Strzelcem inauguracyjnej bramki Ligi został Daniel Jaśniewski. Potem gra się wyrównała, a nawet przewagę uzyskali piłkarze Pokolenia Czarnych i po 13 minutach prowadzili 2 : 1. Końcówka pierwszej połowy i cała druga połowa to już zdecydowana przewaga piłkarzy Maj Projekt, którzy ostatecznie wygrali 10 : 3.

Więcej…

LICZNIK ODWIEDZIN