W dniu 26 maja 2019 roku (niedziela) w Postołowie odbędzie się Bieg przełajowy w ramach Współzawodnictwa Sołectw. Start i meta zlokalizowane będą na parkingu przy kościele św. Józefa Robotnika w Postołowie. Trasa przebiegać będzie ścieżkami w lesie, a także drogą gminną i drogą  wzdłuż kamiennego płotu – mapka stanowi załącznik. Ma ona ok. 3,5 km długości. Otwarcie Biura Zawodów nastąpi o godzinie 13.00, a start planowany jest o 14.00. W Zawodach mogą uczestniczyć osoby biegające, chodzące z kijkami lub spacerujące. Dla 3 najszybszych pań i panów przygotowane zostaną dyplomy i medale, natomiast dla pierwszych 150 uczestników pamiątkowe medale.

Więcej…

W dniu 10 kwietnia 2019 roku w Urzędzie Gminy w Trąbkach Wielkich zebrali się sołtysi, aby m.in. ustalić regulamin Współzawodnictwa Sołectw. Po burzliwej debacie, w porównaniu z ubiegłorocznym Współzawodnictwem wprowadzono następujące zmiany:
- z programu usunięto Mistrzostwa Gminy w warcabach i Mistrzostwa Gminy w koszykówce,
- do programu Mistrzostw Gminy w konkursach golfowych wprowadzono footgolf,
- ustalono, że w Mistrzostwach Gminy w wędkarstwie może wystąpić tylko jedna 3-osobowa drużyna z każdego sołectwa,

Więcej…

26. Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w warcabach 100-polowych odbyły się w Auli Szkoły Podstawowej w Trąbkach Wielkich w dniu 17 lutego 2019 roku. Udział w nich wzięło 21 osób z 6 sołectw. Mistrzostwa rozegrano w 8 kategoriach, w których zwyciężyli:
młodzicy - Krzysztof Pasztaleniec (Trąbki Wielkie), kadetki - Paulina Kempa (Trąbki Wielkie), juniorki - Marzena Wiśniewska (Ełganowo), juniorzy - Hubert Hałun (Trąbki Wielkie)
seniorki - Irena Drożyńska (Ełganowo), seniorzy - Dariusz Kosikowski (Czerniewo), weteranki - Krystyna Ronowicz (Trąbki Wielkie), weterani - Józef

Więcej…

W dniu 17 lutego 2019 roku (niedziela) w Auli im. Jana Pawła II w Szkole Podstawowej w Trąbkach Wielkich odbędą się 26. Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w warcabach 100-polowych. Biuro zawodów będzie czynne od godziny 13.30, losowanie par zaplanowane zostało na godzinę 14.00, a tuż po nim rozpocznie się pierwsza runda.
W zawodach może uczestniczyć dowolna ilość osób z poszczególnych sołectw Gminy Trąbki Wielkie, które rywalizować będą w czterech kategoriach:
a) młodziczki i młodzicy (rocznik 2006 i młodsi),
b) kadetki i kadeci (rocznik 2005 - 2003),

Więcej…

LICZNIK ODWIEDZIN