altW dniu 29 czerwca 2014 roku odbyła się jubileuszowa, bo dziesiąta, Biesiada „Trąbki w Trąbkach”. Rozpoczął ją przemarsz „Pstrong Orkiestry” składającej się z 27 muzyków, w tym 7 trębaczy, i 4 pomponistek. Grając muzykę marszową i rozrywkową przeszli oni ulicami Trąbek Wielkich, od poczty na stadion. Granie kontynuowali na murawie prezentując różne układy marszowe. Następnie odbyło się uroczyste otwarcie Biesiady, którego dokonali Starosta Gdański Cezary Bieniasz-Krzywiec i Wójt Gminy Trąbki Wielkie Błażej Konkol. Po czym przystąpili oni wraz z Dyrektor Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Gdańsku Wiesławą Kasprzewską-Charkin do wręczania nagród laureatom IV Finału Turnieju

Więcej…

W dniu 30 czerwca br., już po raz dziewiąty, odbyła się Biesiada „Trąbki w Trąbkach”.
W programie wystąpiło wielu muzyków grających na trąbce.
Najsłynniejszy z nich to Jacek Zieliński – lider zespołu Skaldowie. Nieprzeciętne umiejętności gry na trąbce zaprezentował on w utworze „Agata Sałata”. Podczas koncertu można było także usłyszeć największe przeboje zespołu: „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”, „Medytacje wiejskiego listonosza” i „Prześliczna wiolonczelistka”. Mimo panującego zimna tłumy widzów oklaskiwały wykonanie poszczególnych piosenek, tańczyły w ich rytm, a po koncercie ustawiły się po autografy Skaldów.
Także zespół Disparates miał w swoim składzie trębacza, a oprócz niego

Więcej…

Tegoroczna, VIII, Biesiada „Trąbki w Trąbkach” upłynęła pod znakiem piłki nożnej. Trwające w naszym kraju EURO spowodowało, że organizatorzy postanowili zaprosić do Trąbek Wielkich Mobilną Strefę Kibica. Było w niej moc atrakcji dla każdego. Największym zainteresowaniem cieszyło się boisko do Gigantycznych Piłkarzyków. Zagrali na nim nawet goście honorowi imprezy. Drużyna, w której występowali: Ryszard Świlski – członek Zarządu Województwa Pomorskiego, Cezary Bieniasz-Krzywiec – Starosta Gdański, Błażej Konkol – Wójt Gminy Trąbki Wielkie, Mateusz Sroka – Radny Powiatu Gdańskiego, Karol Kusaj – Radny Gminy Trąbki Wielkie oraz Andrzej Gralla – Radny Gminy Trąbki Wielkie pokonała

Więcej…

Zapraszamy do obejrzenia filmów z VIII Biesiady „Trąbki w Trąbkach”:

Trąbki w Trąbkach 2012


VIII Biesiada „Trąbki w Trąbkach” już za nami! Dziękujemy wszystkim za liczną frekwencję oraz wspólną zabawę! Mamy nadzieję, że za rok znowu się spotkamy, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tegorocznej imprezy.

      Dnia 26 czerwca 2011 roku odbyła się biesiada pn. „Trąbki w Trąbkach”. Biesiada była już siódmą z kolei i odbyła się na stadionie w Trąbkach Wielkich.

           Od godziny 15:00 zaczął się program dla dzieci. Najmłodszych rozbawiał Teatr z Gdańska o nazwie: „Teatr Klapa czyli Koperek i Kminek”.  Dzieci bardzo dobrze się bawiły w towarzystwie aktorów.

Więcej…

Program tegorocznej V Biesiady „Trąbka w Trąbkach” został podzielony na dwie części, pierwsza część dla dzieci, a w drugiej części został przedstawiony program estradowo-rozrywkowy w wykonaniu orkiestr dętych, kabaretu i zespołów muzycznych. O godz. 13.00 sceną zawładnęła wspaniała para klaunów z zespołu „MAGIC SHOW”, która poprzez konkursy, śpiew, tańce, korowody i zabawy zabawiała przybyłe dzieci. Bardzo ciekawe konkursy były tak przygotowane, że w niektórych wraz z dziećmi wystartowali również ich rodzice.
Wyniki tych konkursów były różne.... ,ale zabawa wyśmienita zarówno dla uczestników jak również osób dopingujących. Wszyscy uczestnicy

Więcej…

LICZNIK ODWIEDZIN