Tegoroczna, VIII, Biesiada „Trąbki w Trąbkach” upłynęła pod znakiem piłki nożnej. Trwające w naszym kraju EURO spowodowało, że organizatorzy postanowili zaprosić do Trąbek Wielkich Mobilną Strefę Kibica. Było w niej moc atrakcji dla każdego. Największym zainteresowaniem cieszyło się boisko do Gigantycznych Piłkarzyków. Zagrali na nim nawet goście honorowi imprezy. Drużyna, w której występowali: Ryszard Świlski – członek Zarządu Województwa Pomorskiego, Cezary Bieniasz-Krzywiec – Starosta Gdański, Błażej Konkol – Wójt Gminy Trąbki Wielkie, Mateusz Sroka – Radny Powiatu Gdańskiego, Karol Kusaj – Radny Gminy Trąbki Wielkie oraz Andrzej Gralla – Radny Gminy Trąbki Wielkie pokonała

Więcej…

Zapraszamy do obejrzenia filmów z VIII Biesiady „Trąbki w Trąbkach”:

Trąbki w Trąbkach 2012


VIII Biesiada „Trąbki w Trąbkach” już za nami! Dziękujemy wszystkim za liczną frekwencję oraz wspólną zabawę! Mamy nadzieję, że za rok znowu się spotkamy, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tegorocznej imprezy.

      Dnia 26 czerwca 2011 roku odbyła się biesiada pn. „Trąbki w Trąbkach”. Biesiada była już siódmą z kolei i odbyła się na stadionie w Trąbkach Wielkich.

           Od godziny 15:00 zaczął się program dla dzieci. Najmłodszych rozbawiał Teatr z Gdańska o nazwie: „Teatr Klapa czyli Koperek i Kminek”.  Dzieci bardzo dobrze się bawiły w towarzystwie aktorów.

Więcej…

Program tegorocznej V Biesiady „Trąbka w Trąbkach” został podzielony na dwie części, pierwsza część dla dzieci, a w drugiej części został przedstawiony program estradowo-rozrywkowy w wykonaniu orkiestr dętych, kabaretu i zespołów muzycznych. O godz. 13.00 sceną zawładnęła wspaniała para klaunów z zespołu „MAGIC SHOW”, która poprzez konkursy, śpiew, tańce, korowody i zabawy zabawiała przybyłe dzieci. Bardzo ciekawe konkursy były tak przygotowane, że w niektórych wraz z dziećmi wystartowali również ich rodzice.
Wyniki tych konkursów były różne.... ,ale zabawa wyśmienita zarówno dla uczestników jak również osób dopingujących. Wszyscy uczestnicy

Więcej…

Impreza odbyła się 29 czerwca 2008 roku na placu przy Gminnym Ośrodku Kultury. Tym razem włączyło się wiele osób i instytucji z gminy oraz powiatu gdańskiego w organizację i przygotowanie tej imprezy.
Wśród licznych atrakcji mieliśmy zaszczyt oglądać i podziwiać:
- prezentację broni i akcesoriów wojskowych  (z jednostki wojskowej z Pruszcza Gdańskiego)
- pokaz tresury psów oraz prezentacje radiowozów policyjnych ( z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim)
- prezentację i akcje gaśnicze straży pożarnej (z Powiatowej Komendy Straży Pożarnej z Pruszcza Gdańskiego oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z

Więcej…

LICZNIK ODWIEDZIN