Więcej…

W dniu 12 września 2015 roku (sobota) na Placu Herbowym (obok stadionu) w Trąbkach Wielkich odbędzie się 11. Biesiada "Trąbki w Trąbkach".
Program tej imprezy jest następujący:
14.00 – przemarsz ulicami Trąbek Wielkich ORKIESTRY MIASTA PRUSZCZ GDAŃSKI
14.30 – wręczenie nagród w Konkursie "Trąbimy o bezpieczeństwie"
15.00 – spektakl „Słoń Trąbaliński” Teatru Narwal
16.00 – występy dzieci i młodzieży z terenu Gminy Trąbki Wielkie

Więcej…

     
 
 
     

Więcej…


 

Więcej…Więcej…

altW dniu 29 czerwca 2014 roku odbyła się jubileuszowa, bo dziesiąta, Biesiada „Trąbki w Trąbkach”. Rozpoczął ją przemarsz „Pstrong Orkiestry” składającej się z 27 muzyków, w tym 7 trębaczy, i 4 pomponistek. Grając muzykę marszową i rozrywkową przeszli oni ulicami Trąbek Wielkich, od poczty na stadion. Granie kontynuowali na murawie prezentując różne układy marszowe. Następnie odbyło się uroczyste otwarcie Biesiady, którego dokonali Starosta Gdański Cezary Bieniasz-Krzywiec i Wójt Gminy Trąbki Wielkie Błażej Konkol. Po czym przystąpili oni wraz z Dyrektor Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Gdańsku Wiesławą Kasprzewską-Charkin do wręczania nagród laureatom IV Finału Turnieju

Więcej…

W dniu 30 czerwca br., już po raz dziewiąty, odbyła się Biesiada „Trąbki w Trąbkach”.
W programie wystąpiło wielu muzyków grających na trąbce.
Najsłynniejszy z nich to Jacek Zieliński – lider zespołu Skaldowie. Nieprzeciętne umiejętności gry na trąbce zaprezentował on w utworze „Agata Sałata”. Podczas koncertu można było także usłyszeć największe przeboje zespołu: „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”, „Medytacje wiejskiego listonosza” i „Prześliczna wiolonczelistka”. Mimo panującego zimna tłumy widzów oklaskiwały wykonanie poszczególnych piosenek, tańczyły w ich rytm, a po koncercie ustawiły się po autografy Skaldów.
Także zespół Disparates miał w swoim składzie trębacza, a oprócz niego

Więcej…

LICZNIK ODWIEDZIN