Podczas 14. Biesiady "Trąbki w Trąbkach" w dniu 9 czerwca 2018 roku o godzinie 22.00 odbędzie się finał licytacji trzech koszulek. Pierwsza z nich to koszulka piłkarza Lechii Gdańsk Sebastiana Mili z autografami zawodników gdańskiej drużyny podarowana przez KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie, druga to - PGE Skry Bełchatów (aktualnego Mistrza Polski w piłce siatkowej) przekazana przez Dyrektora GOKSiR Leszka Orczykowskiego, a trzecia – z autografami członków Zespołu Enej otrzymana od Firmy AS-DECOR z Trąbek Wielkich. Już można, osobiście, drogą internetową ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) lub telefoniczną (58 682 83 60), zgłaszać swoje propozycje cenowe. Cena wywoławcza to 50 zł. Dochód z licytacji przeznaczony zostanie

Więcej…

W czasie 14. Biesiady „Trąbki w Trąbkach” w dniu 9 czerwca 2018 roku (sobota) zorganizowana zostanie loteria fantowa. Dochód ze sprzedaży losów przeznaczony będzie na sfinansowanie wakacyjnego wyjazdu do Murzasichla k. Zakopanego dla dzieci z terenu Gminy Trąbki Wielkie zorganizowanego przez Fundację Pomocy Społecznej na Rzecz Dzieci „Pan Władek”. Oczywiście każdy los w cenie 5 zł będzie wygrywał. Będzie można wygrać m.in.: artykuły spożywcze, bilety wstępu dla 2 osób na rundę footgolfa w Postołowie Golf Club, bidony, breloki, czajniki, czapki, długopisy, etui na telefon do biegania, kosmetyki, książki, kubki, kwiaty, latarki, materiały biurowe, notesy, okulary, ołówki, opaski fluorescencyjne,

Więcej…

W dniu 9 czerwca 2018 roku (sobota) na stadionie w Trąbkach Wielkich odbędzie się 14. Biesiada „Trąbki w Trąbkach”, tym razem rozszerzona o Festiwal „Trębacze w Trąbkach”.
Jej program jest następujący:
15.00 Występ Miejskiej Orkiestry Dętej w Lubawie
15.15 Występy przedszkolaków z Trąbek Wielkich, Sobowidza i Mierzeszyna
16.00 Występ dzieci i młodzieży z Gminy Trąbki Wielkie

FESTIWAL „TRĘBACZE W TRĄBKACH”
18.00 Uroczyste otwarcie Festiwalu

Więcej…

W dniu 9 czerwca 2018 roku (sobota) w godzinach od 15.00 do 20.00 na terenie Placu Herbowego w Trąbkach Wielkich czynna będzie Akademia Rowerowa.
Akademia dostarczy dzieciom nie tylko rozrywki, ale i edukacji, i to wszystko za darmo.
Dzięki ogromnemu wyborowi rowerów uczestniczyć w Akademii będą mogły dzieci w każdym wieku. Uczestnicy będą mogli szkolić swoją jazdę na rowerze w miasteczku ruchu drogowego oraz na profesjonalnych przeszkodach rowerowych. Pod koniec przejazdu każde dziecko otrzyma imienny certyfikat bezpiecznego rowerzysty.

Więcej…

Laserowy pokaz przestrzenny. Tego jeszcze w Trąbkach Wielkich nie było. A będzie już niedługo w dniu 9 czerwca 2018 roku o godzinie 22.30 podczas Biesiady "Trąbki w Trąbkach". To zapierający dech w piersiach spektakl światła, dźwięku oraz efektów specjalnych. Każdy z tych elementów pokazu dostarczy niesamowitych wrażeń, a ich połączenie w jedną spójną całość stworzy dynamiczny i niezapomniany spektakl. Zapraszamy.
Poniżej fragment pokazu.


Więcej…

Tegoroczna, 14. już, Biesiada "Trąbki w Trąbkach" odbędzie się w dniu 9 czerwca 2018 roku (sobota) jak zwykle na stadionie w Trąbkach Wielkich.
Jej niekwestionowaną gwiazdą będzie 30-letni muzyk i wokalista, lider 9-osobowego zespołu, ogromny talent, wirtuoz trąbki, perfekcyjnie grający także na skrzydłówce, wsłuchany zarówno w subtelne reggae czy elementy rumby, jak i dyskotekowy beat, współpracujący m.in. z Goranem Bregoviciem, mający za sobą także epizod w filmie jako Romeo.

Więcej…

LICZNIK ODWIEDZIN