.KOMUNIKAT KOŃCOWY MISTRZOSTW GMINY TRABKI WIELKIE W SIATKÓWCE - KOBIETY - MĘŻCZYŹNI
fotka: W. Kempa
KATEGORIA ? KOBIETY
Do zawodów zgłosiło się 7 zespołów
Wyniki meczów grupowych
GR.A
Sołectwo
1
2
3
4
Punkty
Miejsce
1
Kleszczewo
x
26:24
25:13
23:25
5 (+12)
2
2
Warcz
24:26
x
25:19
25:15
5 (+14)
1
3
Gołębiewko
13:25
19:25
x
7:25
3
4
4
Postołowo
25:23
15:25
25:7
x
5 (+10)
3
GR.B
Sołectwo
1
2
3
Punkty
Miejsce
1
Ełganowo
x
22:25
16:25
2
3
2
Mierzeszyn
25:22
x
25:12
4
1
3
Trąbki Wielkie
25:16
18:25
x
3
2
Wyniki fazy finałowej
o miejsca V-VI ? Ełganowo - Postołowo 2:0 (15:8;15:5)
o miejsca III-IV ? Trąbki Wielkie ? Kleszczewo 2:0 (15:7;15:7)
o miejsca I-II ? Warcz ? Mierzeszyn 0:2 (14:16;5:15)
Klasyfikacja końcowa
Mierzeszyn
Warcz
Trąbki Wielkie
Kleszczewo
Ełganowo
Postołowo
Gołębiewko
KATEGORIA ? MĘŻCZYŹNI
Do zawodów zgłosiło się 12 drużyn , w wyniku losowania organizator utworzył 3 grupy po 4 drużyny.
Oto wyniki fazy grupowej.
GR.A
Sołectwo
1
2
3
4
Punkty
Miejsce
1
Postołowo
x
12:25
0:25 w.
9:25
3
4
2
Gołębiewo Wielkie
25:12
x
20:25
19:25
4
3
3
Trąbki Wielkie
25:0 w.
25:20
x
24:26
5
2
4
Gołębiewo Średnie
25:9
25:19
26:24
x
6
1
GR.B
Sołectwo
1
2
3
4
Punkty
Miejsce
1
Kłodawa
x
11:25
20:25
15:25
3
4
2
Czerniewo
25:11
x
25:7
25:16
6
1
3
Kleszczewo
25:20
7:25
x
25:19
5
2
4
Warcz
25:15
16:25
19:25
x
4
3
GR.C
Sołectwo
1
2
3
4
Punkty
Miejsce
1
Gołębiewko
x
26:24
27:25
25:18
6
1
2
Ełganowo
24:26
x
19:25
22:25
3
4
3
Sobowidz
25:27
25:19
x
26:24
5
2
4
Domachowo
18:25
25:22
24:26
x
4
3
Mecze fazy finałowej odbędą się w sobotę ? 05.12.2009r ? od godziny 14.00 zgodnie z poniższym harmonogramem czasowym:
Godzina
Nr meczu
Kto z kim
O miejsca
14.00
1
Ełganowo ? Kłodawa
X-XII
14.25
2
Kłodawa - Postołowo
X-XII
14.50
3
Ełganowo - Postołowo
X-XII
15.15
4
Gołębiewo W. ? Domachowo
VII-IX
15.40
5
Warcz - Domachowo
VII-IX
16.05
6
Gołębiewo W - Warcz
VII-IX
16.30
7
Trąbki W. - Kleszczewo
IV-VI
16.55
8
Kleszczewo - Sobowidz
IV-VI
17.20
9
Trąbki W. - Sobowidz
IV-VI
17.45
10
Gołębiewo Śr. - Czerniewo
I-III
18.10
11
Gołębiewko ? Gołębiewo Śr.
I-III
18.35
12
Czerniewo - Gołębiewko
I-III
MISTRZOSTWA GMINY TRĄBKI WIELKIE SIATKÓWKA MĘŻCZYZN FINAŁY