33. Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w lekkoatletyce, które odbyły się w dniu 23 września 2018 roku na stadionie w Trąbkach Wielkich, zostały zdominowane przez Sołectwo Kaczki. Na 12 konkurencji przedstawiciele tego Sołectwa zwyciężali aż w 10. Na 36 możliwych do zdobycia miejsc medalowych - Kaczki zdobyły aż 17.
Najwięcej zwycięstw odniósł Sebastian Buga. Wygrał on bieg na 100 i 200 m, skok w dal i pchnięcie kulą, a także sztafetę 4 x 100 m.
Także 5 medali, ale 2 złote – w biegu na 200 m i w sztafecie 4 x 100 m oraz 3 brązowe – w biegu na 800 m, w skoku w dal i w pchnięciu kulą, zdobyła Michalina Perka.

Więcej…

W dniu 23 września 2018 roku (niedziela) na stadionie w Trąbkach Wielkich odbędą się 33. Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w lekkoatletyce. Zawodniczki rywalizować będą w sześciu konkurencjach: bieg na 100 m, bieg na 200 m, bieg na 800 m, sztafeta 4 x 100 m, skok w dal i pchnięcie kulą (4 kg). Zawodnicy również w sześciu konkurencjach: bieg na 100 m, bieg na 200 m, bieg na 1500 m, sztafeta 4 x 100 m, skok w dal i pchnięcie kulą (7,26 kg). Mistrzostwa odbędą się w jednej kategorii wiekowej: rocznik 2005 i starsi. W powyższych konkurencjach może uczestniczyć dowolna ilość osób z poszczególnych sołectw. Jedna osoba może uczestniczyć w dowolnej ilości konkurencji.