W dniu 9 czerwca 2018 roku (sobota) na stadionie w Trąbkach Wielkich odbędzie się 14. Biesiada „Trąbki w Trąbkach”, tym razem rozszerzona o Festiwal „Trębacze w Trąbkach”.
Jej program jest następujący:
15.00 Występ Miejskiej Orkiestry Dętej w Lubawie
15.15 Występy przedszkolaków z Trąbek Wielkich, Sobowidza i Mierzeszyna
16.00 Występ dzieci i młodzieży z Gminy Trąbki Wielkie

FESTIWAL „TRĘBACZE W TRĄBKACH”
18.00 Uroczyste otwarcie Festiwalu

Więcej…

W dniu 9 czerwca 2018 roku (sobota) w godzinach od 15.00 do 20.00 na terenie Placu Herbowego w Trąbkach Wielkich czynna będzie Akademia Rowerowa.
Akademia dostarczy dzieciom nie tylko rozrywki, ale i edukacji, i to wszystko za darmo.
Dzięki ogromnemu wyborowi rowerów uczestniczyć w Akademii będą mogły dzieci w każdym wieku. Uczestnicy będą mogli szkolić swoją jazdę na rowerze w miasteczku ruchu drogowego oraz na profesjonalnych przeszkodach rowerowych. Pod koniec przejazdu każde dziecko otrzyma imienny certyfikat bezpiecznego rowerzysty.

Więcej…

Laserowy pokaz przestrzenny. Tego jeszcze w Trąbkach Wielkich nie było. A będzie już niedługo w dniu 9 czerwca 2018 roku o godzinie 22.30 podczas Biesiady "Trąbki w Trąbkach". To zapierający dech w piersiach spektakl światła, dźwięku oraz efektów specjalnych. Każdy z tych elementów pokazu dostarczy niesamowitych wrażeń, a ich połączenie w jedną spójną całość stworzy dynamiczny i niezapomniany spektakl. Zapraszamy.
Poniżej fragment pokazu.


Więcej…

Tegoroczna, 14. już, Biesiada "Trąbki w Trąbkach" odbędzie się w dniu 9 czerwca 2018 roku (sobota) jak zwykle na stadionie w Trąbkach Wielkich.
Jej niekwestionowaną gwiazdą będzie 30-letni muzyk i wokalista, lider 9-osobowego zespołu, ogromny talent, wirtuoz trąbki, perfekcyjnie grający także na skrzydłówce, wsłuchany zarówno w subtelne reggae czy elementy rumby, jak i dyskotekowy beat, współpracujący m.in. z Goranem Bregoviciem, mający za sobą także epizod w filmie jako Romeo.

Więcej…

LICZNIK ODWIEDZIN