W dniu 8 października 2017 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbyły się 27. Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w piłce siatkowej mężczyzn. Udział w nich wzięło 5 drużyn reprezentujących sołectwa: Czerniewo, Gołębiewo Średnie, Kaczki, Trąbki Małe i Trąbki Wielkie. Grano systemem "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów do 15. Zwyciężyła ekipa z Gołębiewa Średniego, która pokonała wszystkich rywali bez straty seta. Wydawało się, że może im zagrozić drużyna z Kaczek. Jednak w pierwszym secie ich pojedynku wyrównana walka toczyła się tylko do stanu 9 : 9, by zakończyć się wynikiem 15 : 9. W drugim secie przewaga Gołębiewa Średniego była jeszcze większa. Na początku przewaga wynosiła

Więcej…

W dniu 8 października 2017 roku (niedziela) w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbędą się 27. Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w piłce siatkowej mężczyzn. Biuro Mistrzostw czynne będzie od godziny 13.30, a początek rozgrywek planowany jest na godzinę 14.00. Mistrzostwa rozgrywane będą w jednej kategorii: bez ograniczeń wiekowych. System rozgrywek uzależniony będzie od ilości uczestniczących zespołów. W Mistrzostwach nie będzie obowiązywać gra zawodnika Libero. Drużyny mogą składać się wyłącznie z zawodników lub zawodniczek z danego sołectwa. Drużyny muszą być zgłoszone przez sołtysów. Sołectwa mogą wystawić więcej niż jedną drużynę. Punkty będą przyznawane według kolejności uwzględniającej tylko jedną