W dniu 9 kwietnia 2017 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbyły się 8. Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w koszykówce mężczyzn. Udział w nich wzięło 5 drużyn z czterech sołectw: Domachowo, Kaczki I, Kaczki II, Mierzeszyn, Trąbki Wielkie, w których grało 30 zawodników. Rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym”. Mecze trwały 4 razy po 5 minut. Najlepszymi okazali się koszykarze z Trąbek Wielkich, którzy bez problemów pokonali wszystkich rywali. Pokonali oni: Kaczki I 28 : 8, Czerniewo 30 : 15, Kaczki II 27 : 10 i Domachowo 48 : 3. Drugie miejsce zajęli zawodnicy drużyny Kaczki I, którzy wygrali z Czerniewem 31 : 12, w derbowym pojedynku z drużyną Kaczki II 23 : 19 i z Domachowem 30 : 6.

Więcej…

W dniu 9 kwietnia 2017 roku (niedziela) w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbędą się 8. Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w koszykówce mężczyzn. Turniej odbędzie się w jednej kategorii: bez ograniczeń wiekowych. System rozgrywek uzależniony będzie od ilości uczestniczących zespołów. Drużyny mogą składać się wyłącznie z zawodników lub zawodniczek z danego sołectwa. Drużyny muszą być zgłoszone przez sołtysów. Sołectwa mogą wystawić więcej niż jedną drużynę. Punkty będą przyznawane według kolejności uwzględniającej tylko jedną drużynę z każdego sołectwa.