W dniu 12 października 2014 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbyły się 24. Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w piłce siatkowej kobiet. Udział w nich wzięły 4 zespoły. Grały one systemem "każdy z każdym" do 2 wygranych setów. Najlepszymi okazały się panie z Sobowidza. Wygrały one wszystkie mecze zdecydowanie przeważając w każdym. Jedynie w pierwszym secie ostatniego pojedynku z Domachowem pozwoliły sobie na rozprężenie i wygrały do 22. Za to w drugim secie już poważnie potraktowały rywalki i wynik brzmiał 25 : 4.
Wystąpiły one w następującym składzie: Agnieszka Pettke, Marika Sulewska, Aleksandra Szeremeta, Kinga Głowacka, Dorota Tuszkowska, Marta Kufel, Julia Laskowska i Teresa Pettke. W nagrodę otrzymały one z rąk Wójta Gminy Trąbki

Więcej…

W dniu 12 października 2014 roku (niedziela) w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbędą się 24. Mistrzostwa Gminy Trąbki Wielkie w piłce siatkowej kobiet. Biuro zawodów czynne będzie od 13.30, a pierwsze mecze rozpoczną się o godzinie 14.00.
Turniej odbędzie się w jednej kategorii: bez ograniczeń wiekowych. W turnieju może uczestniczyć dowolna ilość drużyn z poszczególnych sołectw.System rozgrywek uzależniony będzie od ilości uczestniczących zespołów. W Mistrzostwach nie będzie obowiązywać gra zawodniczki Libero.
Punktować będą mogły tylko te sołectwa, które wystawią drużyny składające się wyłącznie z  zawodniczek z danego sołectwa.