Z sukcesami wrócili z X Mistrzostw Karate Województwa Pomorskiego "Pomerania Cup" młodzi karatecy z sekcji działającej przy GOKSiR, które odbyły się pod koniec ubiegłego roku w Gdyni. Zdobyli oni dwa srebrne medale w kategorii kata: Julia Marcinkiewicz zajęła drugie miejsce wśród dziewcząt do lat 10, a Jakub Makarewicz wśród chłopców do lat 10 8kyu+.
Pozostali nasi zawodnicy również spisali się bardzo dobrze: w kategorii kata chłopców w wieku 10 - 12 lat Wiktor Knie był czwarty, a Kacper Dargacz - piąty, natomiast Kamil Leczkowski w kategorii kata chłopców do lat 10 8kyu+ zajął 6. miejsce.
Przypomnijmy, że nasi zawodnicy trenują karate shotokan. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki, od godziny 16.00 do godziny 17.00 w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich. Uczestniczy w nich 15 osób.
Instruktorem karate jest Przemysław Paneczko.