alt W dniu 23 listopada br. w Hali Sportowej Gimnazjum odbyła się trzecia runda Halowego Turnieju Tenisowego. Tym razem odbyły się tylko trzy mecze.
W pierwszym grali Dariusz Pettke i Taras Kubrak. Początek należał do Tarasa Kubraka, który pewnie wygrał pierwszego seta 6 : 2. W drugim wygrywali na zmianę do stanu 3 : 3. Siódmy gem był wyjątkowy. Otóż Dariusz Pettke serwował aż dwadzieścia razy zanim go wygrał. Następnego gema również wygrał i kiedy wydawało się, że wygra seta - w kolejnym musiał uznać wyższość rywala. Wygraną, i zrównanie w setach, dał mu dopiero dziesiąty gem. Trzeci set to popis Dariusza Pettke, który wygrywa go do zera.
W drugim meczu Mateusz Janczurewicz zmierzył się z Moniką Kubrak. Początki obu setów to wyrównana walka (w pierwszym było 1 : 1, w drugim 2 : 2), ale później do głosu dochodził Mateusz Janczurewicz i to on wygrał pewnie w dwóch setach.
W trzecim pojedynku udział wzięli: Leszek Orczykowski i Hubert Hałun. Chociaż ten drugi wygrał tylko jednego gema (na 1 : 2 w drugim secie) to przegrał po walce. Warto zauważyć, że tylko jeden gem zakończył się po czterech serwisach, a jeden, pierwszy w meczu, po osiemnastu serwisach.