.KOMUNIKAT KOŃCOWY MISTRZOSTW GMINY TRABKI WIELKIE W SIATKÓWCE
- KOBIETY
- MĘŻCZYŹNI
fotka: W. Kempa
KATEGORIA ? KOBIETY
Do zawodów zgłosiło się 7 zespołów
Wyniki meczów grupowych
GR.A |
Sołectwo |
1 |
2 |
3 |
4 |
Punkty |
Miejsce |
1 |
Kleszczewo |
x |
26:24 |
25:13 |
23:25 |
5 (+12) |
2 |
2 |
Warcz |
24:26 |
x |
25:19 |
25:15 |
5 (+14) |
1 |
3 |
Gołębiewko |
13:25 |
19:25 |
x |
7:25 |
3 |
4 |
4 |
Postołowo |
25:23 |
15:25 |
25:7 |
x |
5 (+10) |
3 |
GR.B |
Sołectwo |
1 |
2 |
3 |
Punkty |
Miejsce |
1 |
Ełganowo |
x |
22:25 |
16:25 |
2 |
3 |
2 |
Mierzeszyn |
25:22 |
x |
25:12 |
4 |
1 |
3 |
Trąbki Wielkie |
25:16 |
18:25 |
x |
3 |
2 |
Wyniki fazy finałowej
o miejsca V-VI ? Ełganowo - Postołowo 2:0 (15:8;15:5)
o miejsca III-IV ? Trąbki Wielkie ? Kleszczewo 2:0 (15:7;15:7)
o miejsca I-II ? Warcz ? Mierzeszyn 0:2 (14:16;5:15)
Klasyfikacja końcowa
|
KATEGORIA ? MĘŻCZYŹNI
Do zawodów zgłosiło się 12 drużyn , w wyniku losowania organizator utworzył 3 grupy po 4 drużyny.
Oto wyniki fazy grupowej.
GR.A |
Sołectwo |
1 |
2 |
3 |
4 |
Punkty |
Miejsce |
1 |
Postołowo |
x |
12:25 |
0:25 w. |
9:25 |
3 |
4 |
2 |
Gołębiewo Wielkie |
25:12 |
x |
20:25 |
19:25 |
4 |
3 |
3 |
Trąbki Wielkie |
25:0 w. |
25:20 |
x |
24:26 |
5 |
2 |
4 |
Gołębiewo Średnie |
25:9 |
25:19 |
26:24 |
x |
6 |
1 |
GR.B |
Sołectwo |
1 |
2 |
3 |
4 |
Punkty |
Miejsce |
1 |
Kłodawa |
x |
11:25 |
20:25 |
15:25 |
3 |
4 |
2 |
Czerniewo |
25:11 |
x |
25:7 |
25:16 |
6 |
1 |
3 |
Kleszczewo |
25:20 |
7:25 |
x |
25:19 |
5 |
2 |
4 |
Warcz |
25:15 |
16:25 |
19:25 |
x |
4 |
3 |
GR.C |
Sołectwo |
1 |
2 |
3 |
4 |
Punkty |
Miejsce |
1 |
Gołębiewko |
x |
26:24 |
27:25 |
25:18 |
6 |
1 |
2 |
Ełganowo |
24:26 |
x |
19:25 |
22:25 |
3 |
4 |
3 |
Sobowidz |
25:27 |
25:19 |
x |
26:24 |
5 |
2 |
4 |
Domachowo |
18:25 |
25:22 |
24:26 |
x |
4 |
3 |
Mecze fazy finałowej odbędą się w sobotę ? 05.12.2009r ? od godziny 14.00 zgodnie z poniższym harmonogramem czasowym:
Godzina |
Nr meczu |
Kto z kim |
O miejsca |
14.00 |
1 |
Ełganowo ? Kłodawa |
X-XII |
14.25 |
2 |
Kłodawa - Postołowo |
X-XII |
14.50 |
3 |
Ełganowo - Postołowo |
X-XII |
15.15 |
4 |
Gołębiewo W. ? Domachowo |
VII-IX |
15.40 |
5 |
Warcz - Domachowo |
VII-IX |
16.05 |
6 |
Gołębiewo W - Warcz |
VII-IX |
16.30 |
7 |
Trąbki W. - Kleszczewo |
IV-VI |
16.55 |
8 |
Kleszczewo - Sobowidz |
IV-VI |
17.20 |
9 |
Trąbki W. - Sobowidz |
IV-VI |
17.45 |
10 |
Gołębiewo Śr. - Czerniewo |
I-III |
18.10 |
11 |
Gołębiewko ? Gołębiewo Śr. |
I-III |
18.35 |
12 |
Czerniewo - Gołębiewko |
I-III |
MISTRZOSTWA GMINY TRĄBKI WIELKIE
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
FINAŁY
05.12.2009r
O MIEJSCA X ? XII
LP |
SOŁECTWO |
1 |
2 |
3 |
MAŁE PKT |
BILANS |
PKT |
MIEJSCE |
1 |
Ełganowo |
X |
2:0 |
2:0w |
|
|
4 |
10 |
2 |
Kłodawa |
0:2 |
X |
2:0w |
|
|
3 |
11 |
3 |
Postołowo |
0:2w |
0:2w |
X |
|
|
0 |
12 |
O MIEJSCA VII ? IX
LP |
SOŁECTWO |
1 |
2 |
3 |
MAŁE PKT |
BILANS |
PKT |
MIEJSCE |
1 |
Gołębiewo W |
X |
2:0 |
2:0 |
|
|
4 |
7 |
2 |
Warcz |
0:2 |
X |
0:2 |
|
|
2 |
9 |
3 |
Domachowo |
0:2 |
2:0 |
X |
|
|
3 |
8 |
O MIEJSCA IV ? VI
LP |
SOŁECTWO |
1 |
2 |
3 |
MAŁE PKT |
BILANS |
PKT |
MIEJSCE |
1 |
Trąbki W |
X |
0:2w |
0:2w |
|
|
0 |
6 |
2 |
Sobowidz |
2:0w |
X |
2:0 |
|
|
4 |
4 |
3 |
Kleszczewo |
2:0w |
0:2 |
X |
|
|
3 |
5 |
O MIEJSCA I ? III
LP |
SOŁECTWO |
1 |
2 |
3 |
MAŁE PKT |
BILANS |
PKT |
MIEJSCE |
1 |
Gołębiewo Śr |
X |
2:0 |
1:2 |
|
|
3 |
2 |
2 |
Gołębiewko |
0:2 |
X |
1:2 |
|
|
2 |
3 |
3 |
Czerniewo |
2:1 |
2:1 |
X |
|
|
4 |
1 |