Już po raz 7. odbędzie się Konkurs Trąbkowy „Mały Trębacz w Trąbkach Wielkich” im. prof. Szymona Pawłowskiego. Po dwuletniej przerwie, kiedy był  przeprowadzany w formule via net, odbędzie w wersji na żywo. Będą mogli w nim uczestniczyć zarówno uczniowie polskich szkół muzycznych, jak i zagranicznych. Konkurs jest przeznaczony dla osób urodzonych w roku 2008 i młodszych, które klasyfikowane będą w 3 grupach wiekowych: I – urodzeni w 2012 i młodsi, II – urodzeni w 2010 i 2011 roku, III – urodzeni w 2008 i 2009 roku. Za zadanie będą oni mieli zaprezentowanie Hejnału Gminy Trąbki Wielkie oraz utworu dowolnego. Czas prezentacji nie powinien przekroczyć 4 minut dla grupy I i 6 minut dla grupy II i III.
Zgłoszenie uczestników do Konkursu należy dokonywać elektronicznie poprzez formularz znajdujący się na stronie www.goksir-trabkiwielkie.pl do dnia 27 maja 2022 roku. Wpisowe do Konkursu wynosi 80 zł (15 EUR). Potwierdzenie zapłaty wpisowego może być wspólne za większą ilość osób, natomiast każdy z uczestników indywidualnie powinien dodać wspólne potwierdzenie tej zapłaty do rejestracji. (Entry fee receipt may be shared among a number of persons, but every participant should provide the shared receipt individually in the registration process.) Oceny uczestników Konkursu dokona Jury w składzie: Joaquín Mompó Real (Hiszpania)  – przewodniczący,  członkowie: Grzegorz Leczkowski (Niemcy) i Adam Stachowiak (Polska). Jury wyłoni zdobywcę Grand Prix spośród wszystkich uczestników Konkursu oraz zdobywców miejsc 1, 2, 3 w poszczególnych grupach, a także osoby wyróżnione. Zdobywca Grand Prix otrzyma trąbkę, statuetkę i dyplom, zdobywcy miejsc 1, 2, 3 w poszczególnych grupach otrzymają statuetki, dyplomy i nagrody rzeczowe, a osoby wyróżnione - dyplomy i nagrody rzeczowe, nagrody rzeczowe otrzymają także: najmłodsza uczestniczka i najmłodszy uczestnik Konkursu.
Szczegółowy harmonogram Konkursu będzie dostępny na stronie www.goksir-trabkiwielkie.pl do dnia 3 czerwca 2022 roku.
Wszelkie pytania dotyczące Konkursu prosimy kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

REGULAMIN
RULES
HEJNAŁ WERSJA NR 1
HEJNAŁ WERSJA NR 2

Wstecz

LICZNIK ODWIEDZIN