Są wakacje. Mieszkańcy naszej Gminy podróżują do różnych miejsc. Wszędzie robią zdjęcia. Chcielibyśmy, aby na tych zdjęciach była też nasza Gmina. Proponujemy więc zabawę pt. „Trąbki Wielkie na całym świecie”. Wystarczy tylko kupić za 20 zł koszulkę z logo Gminy w Bibliotece Publicznej w Trąbkach Wielkich, zabrać ją na wakacje, zrobić zdjęcie w tej koszulce i przesłać zdjęcie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 30 września 2021 roku. Zdjęcia będą zamieszczane na stronie Gminy Trąbki Wielkie i na stronie GOKSiR. Stworzona będzie także mapa, na której zaznaczone będą miejsca wakacyjnego pobytu mieszkańców Gminy Trąbki Wielkie.  Spośród wszystkich, którzy nadeślą do nas zdjęcia do 10 października 2021 roku rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do udziału w naszej zabawie.
  ZAPRASZAMY DO ZABAWY PT. TRĄBKI WIELKIE NA CAŁYM ŚWIECIE
 
     
Wstecz

LICZNIK ODWIEDZIN