Nie udało się obronić pierwszego miejsca z ubiegłego roku w Mistrzostwach Powiatu w tenisie. W dniu 27 września 2020 roku na kortach w Pruszczu Gdańskim drużyna Gminy Trąbki Wielkie zajęła trzecie miejsce. Najlepiej z naszej ekipy spisał się Adrian Serwa z Rościszewa, który wygrał rywalizację w kategorii chłopców r. 2009 i młodsi. W kategorii tenisistów r. 2002 i starsi drugie miejsce zajął jego brat Dawid. W tej samej kategorii, ale tenisistek, na trzecim miejscu uplasowała się Michalina Perka z Kaczek. Natomiast w kategorii r. 2006 – 2008 Maksymilian Kukowski z Trąbek Wielkich był czwarty.
W klasyfikacji gmin zwyciężyła Gmina Kolbudy przed Gminą Miejską Pruszcz Gdański.
  NASZA DRUŻYNA TRZECIA W MISTRZOSTWACH POWIATU W TENISIE
NASZA DRUŻYNA TRZECIA W MISTRZOSTWACH POWIATU W TENISIE
NASZA DRUŻYNA TRZECIA W MISTRZOSTWACH POWIATU W TENISIE
NASZA DRUŻYNA TRZECIA W MISTRZOSTWACH POWIATU W TENISIE
NASZA DRUŻYNA TRZECIA W MISTRZOSTWACH POWIATU W TENISIE
NASZA DRUŻYNA TRZECIA W MISTRZOSTWACH POWIATU W TENISIE
NASZA DRUŻYNA TRZECIA W MISTRZOSTWACH POWIATU W TENISIE
NASZA DRUŻYNA TRZECIA W MISTRZOSTWACH POWIATU W TENISIE
NASZA DRUŻYNA TRZECIA W MISTRZOSTWACH POWIATU W TENISIE
NASZA DRUŻYNA TRZECIA W MISTRZOSTWACH POWIATU W TENISIE
NASZA DRUŻYNA TRZECIA W MISTRZOSTWACH POWIATU W TENISIE
NASZA DRUŻYNA TRZECIA W MISTRZOSTWACH POWIATU W TENISIE
NASZA DRUŻYNA TRZECIA W MISTRZOSTWACH POWIATU W TENISIE
 
     
Wstecz

LICZNIK ODWIEDZIN