Już po raz 5 odbędzie się Konkurs Trąbkowy „Mały Trębacz w Trąbkach Wielkich” im. prof. Szymona Pawłowskiego. Tegoroczny będzie się jednak różnił od poprzednich. Zostanie on przeprowadzony w formule via net. Poza tym będą mogli w nim uczestniczyć nie tylko uczniowie polskich szkół muzycznych, ale i zagranicznych. Konkurs jest przeznaczony dla osób urodzonych w roku 2006 i młodszych, które klasyfikowane będą w 3 grupach wiekowych. Za zadanie będą oni mieli zaprezentowanie Hejnału Gminy Trąbki Wielkie oraz utworu dowolnego.
Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest zapisanie w rejestracji online jednego linku odsyłającego do nagrania lub jednego załącznika z repertuarem Konkursowym. Zgłoszenie do Konkursu odbywa się poprzez formularz znajdujący się na stronie: www.goksir-trabkiwielkie.pl. Wpisowe do Konkursu wynosi 60 zł (15 EUR). Potwierdzenie zapłaty wpisowego może być wspólne za większą ilość osób, natomiast każdy z uczestników indywidualnie powinien dodać wspólne potwierdzenie tej zapłaty do rejestracji.
(Entry fee receipt may be shared among a number of persons, but every participant should provide the shared receipt individually in the registration process.) Oceny uczestników Konkursu dokona Jury w składzie: Martina Dainelli - Conservatorio Frescobaldi Ferrara (Włochy), Gregor Leczkowski - Beethoven Orchestre Bonn (Niemcy) i Kamil Kruczkowski - Akademia Muzyczna im. St. Moniuszki w Gdańsku. Jury wyłoni zdobywcę Grand Prix spośród wszystkich uczestników Konkursu oraz zdobywców miejsc 1, 2, 3 w poszczególnych grupach, a także osoby wyróżnione. Zdobywca Grand Prix otrzyma trąbkę, statuetkę i dyplom, zdobywcy miejsc 1, 2, 3 w poszczególnych grupach otrzymają statuetki, dyplomy i nagrody rzeczowe, a osoby wyróżnione - dyplomy i nagrody rzeczowe, nagrody rzeczowe otrzymają także: najmłodsza uczestniczka i najmłodszy uczestnik Konkursu. Lista laureatów zostanie upubliczniona na stronie www.goksir-trabkiwielkie.pl w terminie do 15.06.2020 roku.
Konkurs odbywa się pod patronatem Starosty Gdańskiego Stefana Skoniecznego oraz Wójta Gminy Trąbki Wielkie Błażeja Konkola, natomiast organizatorami są: Gmina Trąbki Wielkie i Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Trąbkach Wielkich. Wszelkie pytania dotyczące Konkursu prosimy kierować pod adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

REGULAMIN
RULES
Hejnał – wersja nr 1
Hejnał – wersja nr 2

Wstecz

LICZNIK ODWIEDZIN