W dniu 11 stycznia 2019 roku (sobota) w godzinach 9.00 – 17.00 w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbędzie się Finał Turnieju LOTOS Griffin Cup JE1 (r. 2009) o Puchar Prezesa Pomorskiego ZPN w ramach III edycji turniejów LOTOS Griffin Cup.
Stawką tego Finału jest przepustka na wyjazd do Warszawy na turniej o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniewa Bońka.
Aby wyłonić uczestników naszego Finału odbyły się dwa turnieje eliminacyjne: w dniu 7 grudnia 2019 roku w Wejherowie i w dniu 8 grudnia 2019 roku w Kosakowie. W obu startowało po 12 drużyn. Do Finału w Trąbkach Wielkich awansowało po 6 drużyn z eliminacji. Zwycięzcami tych turniejów były drużyny: GOSRiT Luzino i Jedynka Reda.
Stawkę drużyn uzupełnił przedstawiciel Gminy Trąbki Wielkie, czyli Sokół Ełganowo oraz 3 drużyny wskazane przez pion szkolenia Pomorskiego ZPN.
W dniu 7 stycznia 2020 roku w siedzibie Pomorskiego ZPN odbyło się losowanie grup. Wyniki tego losowania są następujące:
Grupa A: Sokół Ełganowo, Gryf Tczew, SI Arka Gdynia, Radunia Stężyca
Grupa B: AP Jedynka Reda, Byki Słupsk, JFA Przechlewo, GOSRiT Luzino
Grupa C: U2 Bytów, Gedania Gdańsk, Lechia Gdańsk, Stal Jezierzyce
Grupa D: Sztorm Kosakowo, DSPN Kwidzyn, Escola Pruszcz Gdański, Błękitni Wejherowo.
Mecze będą trwały bez przerwy po 10 minut, z wyjątkiem meczów półfinałowych i o miejsca 1. i 3. Będą one trwały bez przerwy  po 15 minut
Turniej rozpocznie o godzinie 9.00 mecz Sokół Ełganowo - Gryf Tczew.
Natomiast zakończy finałem, który rozpocznie się ok. godziny 16.23.
Sponsorem tytularnym cyklu turniejów LOTOS Griffin Cup o Puchar Prezesa Pomorskiego ZPN jest Grupa LOTOS.
Partnerzy techniczni OSHEE oraz NO10.pl - sklep piłkarski.
Patronat medialny Radio Gdańsk S.A. oraz Dziennik Bałtycki.
Zapraszamy.

REGULAMIN I TERMINARZ MECZÓW

Wstecz

LICZNIK ODWIEDZIN