W dniu 15 grudnia 2019 roku odbyły się tylko trzy mecze w ramach 4. kolejki 3. Trąbkowskiej Ligi Futsalu. Stało się tak, gdyż większość piłkarzy drużyny Orzeł 1955 2 brała udział w 19. Memoriale Stefana Moskalewicza w Świdwinie (Województwo Zachodniopomorskie) i to tak, że wygrali Memoriał. Gratulujemy.
Rozgrywki rozpoczęły się od meczu, w którym zagrały zespoły: Orzeł 1955 1 i 49. Baza Lotnicza.
Był to bardzo zacięty mecz. Orły prowadziły już w 1. minucie, a w 20 – 2 : 1, jednak w 2. połowie to żołnierze przejęli inicjatywę i doprowadzili najpierw do wyniku 3 : 2, potem 4 : 2, by ostatecznie wygrać 4 : 3. Mogli strzelić o co najmniej jedną bramkę więcej, ale Kamil Dąbrowski w 15 minucie nie wykorzystał rzutu karnego.
W meczu tym sędziowie zmuszeni byli pokazać czerwoną kartkę. Ujrzał ją Bartłomiej Dończyk (Orzeł 1955 1) w 15 minucie i jest to już druga czerwona kartka tej drużyny. Drużyna ta w dalszym ciągu jest bez zdobyczy punktowej.
W drugim meczu Elnaft Team zmierzył się z TRES Osiczanką. Pewne zwycięstwo odniósł Elnaft Team. Trzy bramki dla tej drużyny zdobył Daniel Jaśniewski, ale nie wykorzystał rzutu karnego przedłużonego. W meczu tym sędziowie pokazali dwie żółte kartki. Jedną z nich ujrzał Bartosz Koszykowski z TRES Osiczanki. Była to już jego trzecia żółta kartka w tych rozgrywkach i będzie musiał w kolejnym meczu pauzować. Dla Elnaft Team był to kolejny mecz bez straty punktowej. Najlepszym na parkiecie był Jakub Pelowski – strzelec dwóch goli.
W trzecim meczu niepokonany dotychczas Art Park zagrał z MD Team i…dalej jest niepokonany. Do przerwy prowadził tylko 1 : 0, ale z upływem czasu zwiększył przewagę do 5 : 0. Jego rywale jedyną bramkę zdobyli w ostatnich sekundach meczu po dynamicznej akcji ….bramkarza Artura Jażdżewskiego.

Czwarty mecz rozegrany zostanie w dniu 21 grudnia 2019 roku (sobota) o godzinie 17.00.

Wyniki:
15.12.2019 r. (niedziela)

Orzeł 1955 I – 49. Baza Lotnicza 3 : 4 (2 : 1)
faule 6 : 7
żółte kartki: - Tomasz Jasiński (26), Paweł Barczak (30)
czerwona kartka: Bartłomiej Dończyk (15)
w 15 minucie Kamil Dąbrowski (49. Baza Lotnicza) nie wykorzystał rzutu karnego

Elnaft Team – TRES Osiczanka 9 : 1 (6 : 1)
faule 2 : 9
żółte kartki: - Bartosz Koszykowski (25), Przemysław Malanowski (33)
w 18 minucie Daniel Jaśniewski (Elnaft Team) nie wykorzystał rzutu karnego przedłużonego

Art. Park – MD Team 5 : 1 (1 : 0)
1 : 0 Paweł Zemke (9)
2 : 0 Jakub Filipek (26)
3 : 0 Sebastian Bara (37)
4 : 0 Dominik Kukowski (37)
5 : 0 Sebastian Bara (38)
5 : 1 Kamil Stadnicki (40)
faule I połowa 2 : 4