W dniu 4 sierpnia 2019 roku na stadionie w Pszczółkach odbyły się 20. Mistrzostwa Powiatu Gdańskiego w piłce nożnej. Udział w nich wzięło 6 gmin, w tym Gmina Trąbki Wielkie oparta na zawodnikach GKS Trąbki Wielkie. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Nasz zespół trafił do grupy z Gminą Pszczółki i Gminą Suchy Dąb. Mecze trwały 2 x 12 minut i zakończyły się porażkami naszej drużyny. Pierwszy z Gminą Suchy Dąb 0 : 1 i drugi z Gminą Pszczółki 0 : 3. Wyniki te pozwoliły naszej drużynie, razem z Gminą Przywidz, zająć jedynie 5 miejsce. Gminę Trąbki Wielkie reprezentowali: Kamil Babiński (Kłodawa), Dawid Beyer (Kłodawa), Rafał Bogdan (Trąbki Wielkie), Dominik Kotwicki (Kłodawa), Arkadiusz Kujawski (Kleszczewo), Adrian Rosławski (Sobowidz), Piotr Rosławski (Sobowidz), Przemysław Walkusz (Trąbki Małe), Grzegorz Wilczewski (Kłodawa), Mateusz Wiński (Kłodawa), Michał Wiński (Kłodawa), Kamil Zarzycki (Pawłowo). Mistrzami Powiatu zostali piłkarze Gminy Pszczółki, którzy w finale pokonali Gminę Suchy Dąb 4 : 0. W meczu o 3. miejsce Gmina Wiejska Pruszcz Gdański pokonała Gminę Miejską Pruszcz Gdański 4 : 0.
W klasyfikacji gmin po tych Mistrzostwach na czele nadal Gmina Trąbki Wielkie (27 pkt) przed Gminą Pszczółki i Gminą Suchy Dąb (obie po 24 pkt). Kolejne miejsca zajmują: Gmina Miejska Pruszcz Gdański (20 pkt), Gmina Wiejska Pruszcz Gdański (17 pkt), Gmina Przywidz (14 pkt), Gmina Cedry Wielkie (12 pkt) i Gmina Kolbudy (3 pkt).
  REPREZENTACJA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ 5. W POWIECIE
REPREZENTACJA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ 5. W POWIECIE
REPREZENTACJA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ 5. W POWIECIE
REPREZENTACJA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ 5. W POWIECIE
REPREZENTACJA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ 5. W POWIECIE
REPREZENTACJA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ 5. W POWIECIE
REPREZENTACJA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ 5. W POWIECIE
REPREZENTACJA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ 5. W POWIECIE
REPREZENTACJA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ 5. W POWIECIE
REPREZENTACJA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ 5. W POWIECIE
REPREZENTACJA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ 5. W POWIECIE
REPREZENTACJA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ 5. W POWIECIE
REPREZENTACJA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ 5. W POWIECIE
REPREZENTACJA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ 5. W POWIECIE
 
     
Wstecz

LICZNIK ODWIEDZIN