Gminna Biblioteka Publiczna w Trąbkach Wielkich organizuje wyjazd autokarowy w dniu 27 lipca 2018 roku (piątek) do Gdyni-Orłowa na kolorowy spektakl z morzem w tle. Na tamtejszej Scenie Letniej Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni znajdującej się na plaży o godzinie 20.00 wystawiony będzie spektakl „Jeszcze bardziej Zielona Gęś”. Teatr poleca to przedstawienie w następujący sposób:
„Eksplodujące humorem i kolorem przedstawienie, będące zderzeniem mistrza pióra, jakim jest Konstanty Ildefons Gałczyński z wirtuozem nastrojowej muzyki - Grzegorzem Turnauem. Z pomocą tych wnikliwych i wrażliwych obserwatorów świata, reżyser Jarosław Kilian przeniesie nas w uroczy świat scenek Teatrzyku Zielona Gęś. Publikowane niegdyś na ostatniej stronie "Przekroju" miniatury teatralno-kabaretowe z udziałem groteskowych i śmiesznych w swych działaniach postaci bawiły czytelników odzwierciedlając cechy Polaków w krzywym zwierciadle. Alojzy Gżegżółka, pies Fafik, Osiołek Porfirion, czy Profesor Bączyński cieszą niezmiennie do dziś. Nasz spektakl nosi tytuł Jeszcze bardziej Zielona Gęś, ponieważ zostaną w nim wykorzystane nieznane dotąd teksty Gałczyńskiego.”
Zapisywać się można w bibliotekach w Trąbkach Wielkich i w Mierzeszynie. Koszt wyjazdu 60 zł. Odjazd autokaru z Trąbek Wielkich o 17.30, a z Mierzeszyna o 18.00. Zapraszamy.

Zwiastun spektaklu kultura.trojmiasto.pl
  27.07.2018 WYJAZD DO TEATRU NA PLAŻY
 
     
Wstecz

LICZNIK ODWIEDZIN