ELNAFT TRĄBKOWSKA LIGA FUTSALU
TABELA

(stan na 21.02.2016 r.)

GRUPA MISTRZOWSKA

 

MIEJSCE DRUŻYNY M Z R P PUNKTY BRAMKI
1 EXCLUSIVE SPORT 10 9 1 0 28 70 – 29
2 SOKÓŁ EŁGANOWO 10 7 2 1 23 85 – 24
3 ELNAFT TEAM 10 5 1 4 16 38 – 31
4 GREEN BOMBS 10 4 0 5 12 42 – 47

GRUPA SPADKOWA

MIEJSCE DRUŻYNY M Z R P PUNKTY BRAMKI
1 COACH TEAM 10 5 1 4 16 58 – 49
2 NIEWINNI TEAM 10 3 2 5 11 38 – 43
3 OLIMP MIERZESZYN 10 3 1 6 10 40 – 52
4 AMBERDOG 10 0 0 10 0 25 – 121




Klasyfikacja strzelców po 10. kolejce:

31 - Sebastian Bara (Sokół)

26 - Rafał Rzepecki (Coach Team),

22 - Artur Leszczyński (Sokół),


15 - Mateusz Topolski (Exclusive Sport),

13 - Maciej Dyks (Olimp)

12 - Grzegorz Gliszczyński (Exclusive Sport)

11 - Adam Leszczyński (Sokół)

10 - Marcin Sikorski (Exclusive Sport), Bartłomiej Kruk (Green Bombs)

9 - Paweł Kiedyk (Coach Team), Marcin Laga (Elnaft Team), Michał Małkowski (Green Bombs),

8 - Cezary Kusaj (Elnaft Team), Filip Drożyński (Sokół)

7 – Łukasz Hennig (Amberdog), Paweł Malinowski (Niewinni Team),

6 – Michał Połomski (Coach Team), Marcin Ciuba (Exclusive Sport), Mateusz Szymczyk (Olimp), Dominik Szostek (Sokół)

5 – Dawid Hennig (Amberdog), Karol Kusaj (Coach Team), Adam Meloch (Elnaft Team), Marek Rokita (Elnaft Team), Karol Kowalczyk (Exclusive Sport), Damian Słaby (Exclusive Sport), Wojciech Rutkowski (Niewinni Team), Adam Ziewiec (Niewinni Team)

4 – Maciej Sikorski (Coach Team), Dawid Głodek (Elnaft Team), Grzegorz Dziadek (Exclusive Sport), Tomasz Blejder (Green Bombs), Jakub Lewańczyk (Green Bombs), Dominik Kotwicki (Green Bombs), Sylwester Wajsbrot (Green Bombs),

3 – Andrzej Brembor (Amberdog), Adam Surma (Amberdog), Marcin Gumowski (Coach Team), Krzysztof Lisowski (Coach Team), Przemysław Jankowski (Elnaft Team), Karol Domian (Exclusive Sport), Dawid Wiński (Green Bombs), Mateusz Wiński (Green Bombs), Jan Dumara (Niewinni Team), Damian Mazurowski (Niewinni Team), Daniel Rogalski (Niewinni Team), Rafał Szostek (Niewinni Team),

2 – Łukasz Surma (Amberdog), Kamil Zittermann (Amberdog), Marcin Gumowski (Coach Team), Janusz Łazarski (Coach Team), Dawid Chmielewski (Elnaft Team), Paweł Jakubiak (Elnaft Team), Dawid Domian (Exclusive Sport), Marcin Brzykcy (Niewinni Team), Adrian Bartosik (Niewinni Team), Rafał Szostek (Niewinni Team), Adam Wielewicki (Niewinni Team), Marek Gajewski (Olimp), Marcin Kazimierczak (Olimp), Damian Kolberg (Olimp), Kamil Kula (Olimp), Sebastian Milewski (Olimp), Adrian Pepliński (Olimp), Łukasz Mejer (Sokół), Robert Mejer (Sokół)

1 – Waldemar Hennig (Amberdog), Łukasz Tarczyński (Amberdog), Dawid Wardak (Amberdog), Jacek Łukaszewicz (Niewinni Team), Rafał Szarek (Niewinni Team), Dominik Antoniewicz (Olimp), Mateusz Fritza (Olimp), Jakub Pepliński (Olimp), Rafał Sela (Olimp), Paweł Mejer (Sokół), Kuba Piotrowski (Sokół)

samobójcze – 5


Klasyfikacja fauli po 10. kolejce:
1. Coach Team – 18
2. Niewinni Team – 29
3. Exclusive Sport - 41
4. Amberdog - 44  
5. Elnaft Team – 45
6. Olimp Mierzeszyn - 46
7. Green Bombs - 60
8. Sokół Ełganowo – 61


Klasyfikacja drużynowa żółtych kartek po 10. kolejce:
3 - Coach Team
4 - Amberdog
5 - Elnaft Team
7 - Niewinni Team
8 - Sokół Ełganowo
12 - Olimp Mierzeszyn
13 - Exclusive Sport
14 - Green Bombs

Klasyfikacja indywidualna żółtych kartek po 10. kolejce:
5 - Bartłomiej Kruk (Green Bombs),

4 - Damian Kolberg (Olimp)

3 - Marcin Sikorski (Exclusive Sport), Mateusz Topolski (Exclusive Sport), Michał Wiński (Green Bombs), Damian Mazurowski (Niewinni), Artur Leszczyński (Sokół)

2 - Cezary Kusaj (Elnaft Team), Karol Domian (Exclusive Sport), Karol Kowalczyk (Exclusive Sport), Damian Słaby (Exclusive Sport), Dawid Wiński (Green Bombs), Adam Ziewiec (Niewinni Team), Maciej Dyks (Olimp), Jakub Pepliński (Olimp), Adrian Surma (Olimp), Sebastian Bara (Sokół), Dominik Szostek (Sokół),

1 - Andrzej Brembor (Amberdog), Łukasz Surma (Amberdog), Igor Tracz (Amberdog), Kamil Zittermann (Amberdog), Mariusz Kuchta (Coach Team), Krzysztof Lisowski (Coach Team), Łukasz Witek (Coach Team), Dawid Chmielewski (Elnaft Team), Dawid Głodek (Elnaft Team), Marcin Laga (Elnaft Team), Grzegorz Gliszczyński (Exclusive Sport), Tomasz Blejder (Green Bombs), Jakub Lewańczyk (Green Bombs), Michał Małkowski (Green Bombs), Mateusz Wiński (Green Bombs), Wojciech Rutkowski (Niewinni Team), Rafał Szostek (Niewinni Team), Mateusz Fritza (Olimp),Kacper Kazimierczak (Olimp), Adam Leszczyński (Sokół)

 

Klasyfikacja drużynowa czerwonych kartek po 10. kolejce:
0 - Amberdog, Coach Team, Elnaft Team,
1 - Niewinni Team, Olimp Mierzeszyn
2 - Exclusive Sport, Sokół Ełganowo
3 - Green Bombs

Klasyfikacja indywidualna czerwonych kartek po 10. kolejce:
2 - Michał Wiński (Green Bombs)
1 - Karol Domian (Exclusive Sport), Marcin Sikorski (Exclusive Sport), Bartłomiej Kruk (Green Bombs), Damian Mazurowski (Niewinni Team), Damian Kolberg (Olimp), Sebastian Bara (Sokół), Artur Leszczyński (Sokół)

 


1. KOLEJKA
6 grudnia 2015 r.
SOKÓŁ EŁGANOWO – OLIMP MIERZESZYN 13 : 1 (4 : 0)
NIEWINNI TEAM – AMBERDOG 8 : 1 (3 : 0)
ELNAFT TEAM – COACH TEAM przełożony na 3.01.2016 r.
EXCLUSIVE SPORT – GREEN BOMBS 7 : 6 (3 : 2)

2. KOLEJKA
13 grudnia 2015 r.
16.00 - 16.45 NIEWINNI TEAM – COACH TEAM 5 : 5 (2 : 3)
16.50 - 17.35 GREEN BOMBS – ELNAFT TEAM przełożony
17.40 - 18.25 OLIMP MIERZESZYN – AMBERDOG 8 : 6 (3 : 3)
18.30 - 19.15 EXCLUSIVE SPORT - SOKÓŁ EŁGANOWO 6 : 6 (2 : 4)

3. KOLEJKA
20 grudnia 2015 r.
16.00 - 16.45 AMBERDOG – GREEN BOMBS 0 : 7 (0 : 3)
16.50 - 17.35 SOKÓŁ EŁGANOWO – COACH TEAM 12 : 5 (7 : 2)
17.40 - 18.25 EXCLUSIVE SPORT – NIEWINNI TEAM 9 : 2 (2 : 0)
18.30 - 19.15 ELNAFT TEAM – OLIMP MIERZESZYN 4 : 3 (3 : 1)

ZALEGŁY MECZ 1. KOLEJKI
3 stycznia 2016 r.
15.00 – 15.45 COACH TEAM – ELNAFT TEAM 6 : 4 (1 : 2)

4. KOLEJKA
10 stycznia 2016 r. (niedziela)
17.00 – 17.45 ELNAFT TEAM - AMBERDOG 7 : 3 (3 : 1)
17.50 – 18.35 OLIMP MIERZESZYN – GREEN BOMBS 9 : 5 (3 : 2)
18.40 – 19.25 SOKÓŁ EŁGANOWO – NIEWINNI TEAM 6 : 2 (4 : 1)
19.30 – 20.15 EXCLUSIVE SPORT – COACH TEAM 6 : 4 (3 : 3)


5. KOLEJKA
17 stycznia 2016 r. (niedziela)
17.00 – 17.45 SOKÓŁ EŁGANOWO – GREEN BOMBS 5 : 3 (1 : 1)
17.50 – 18.35 EXCLUSIVE SPORT – AMBERDOG 23 : 3 (10 : 2)
18.40 – 19.25 ELNAFT TEAM – NIEWINNI TEAM 8 : 0 (0 : 0)
19.30 – 20.15 COACH TEAM – OLIMP MIERZESZYN 8 : 2 (1 : 2)

6. KOLEJKA
24 stycznia 2016 r. (niedziela)
17.00 – 17.45 COACH TEAM – AMBERDOG 15 : 1 (7 : 0)
17.50 – 18.35 SOKÓŁ EŁGANOWO – ELNAFT TEAM 2 : 2 (2 : 1)
18.40 – 19.25 EXCLUSIVE SPORT – OLIMP MIERZESZYN 5 : 4 (2 : 2)
19.30 – 20.15 GREEN BOMBS – NIEWINNI TEAM 4 : 2 (2 : 1)

ZALEGŁY MECZ 2. KOLEJKI
28.01.2016 r.
20.00 - 20.45 ELNAFT TEAM - GREEN BOMBS 4 : 2 (2 : 2)

7. KOLEJKA
31 stycznia 2016 r. (niedziela)
17.00 – 17.45 NIEWINNI TEAM – OLIMP MIERZESZYN 5 : 5 (4 : 1)
17.50 – 18.35 SOKÓŁ EŁGANOWO – AMBERDOG 26 : 2 (12 : 1)
18.40 – 19.25 GREEN BOMBS – COACH TEAM 7 : 4 (2 : 0)
19.30 – 20.15 EXCLUSIVE SPORT – ELNAFT TEAM 3 : 2 (1 : 0)

8. KOLEJKA (RUNDA FINAŁOWA I)
7 lutego 2015 r. (niedziela)
17.00 – 17.45 NIEWINNI TEAM – OLIMP MIERZESZYN 2 : 0 (1 : 0)
17.50 – 18.35 COACH TEAM – AMBERDOG 9 : 6 (3 : 4)
18.40 – 19.25 SOKÓŁ ELGANOWO – ELNAFT TEAM 6 : 0 (4 : 0)
19.30 – 20.15 EXCLUSIVE SPORT – GREEN BOMBS 4 : 2 (2 : 1)

 

9. KOLEJKA (RUNDA FINAŁOWA II)
14 lutego 2015 r. (niedziela)
17.00 – 17.45 NIEWINNI TEAM – AMBERDOG 11 : 3 (7 : 0)
17.50 – 18.35 OLIMP MIERZESZYN – COACH TEAM 5 : 0 walkower
18.40 – 19.25 SOKÓŁ EŁGANOWO – GREEN BOMBS 9 : 1 (2 : 1)
19.30 – 20.15 EXCLUSIVE SPORT – ELNAFT TEAM 5 : 0 walkower

10. KOLEJKA (RUNDA FINAŁOWA III)
21 lutego 2015 r. (niedziela)
17.00 – 17.45 OLIMP – AMBERDOG 7 : 0 (4 : 0)
17.50 – 18.35 COACH TEAM – NIEWINNI TEAM 2 : 1 (1 : 1)
18.40 – 19.25 ELNAFT TEAM – GREEN BOMBS 7 : 1 (5 : 0)
19.30 – 20.15 EXCLUSIVE SPORT – SOKÓŁ EŁGANOWO 2 : 0 (2 : 0)

LICZNIK ODWIEDZIN